Subskrybuj zmiany na stronie - bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami!

kalendarz facebook trip-advisor instagram

 

moszna www sesje zdjeciowe

Istnieje możliwość wykonywania sesji zdjęciowych na terenie pałacowego parku. Opłata za wykonywanie sesji wynosi 100,00 zł za parę. W cenę wliczony jest wstęp dla Pary Młodej i fotografa, pozostałe osoby wchodzące na teren parku zobowiązane są do uiszczenia opłaty za wstęp, według obowiązującego cennika. Opłata jest jednodniowa, uiszcza się ją na miesjcu w dniu przyjazdu na sesję zdjęciową.

 

Oferta dla nowożeńców

Specjalnie dla Młodych Par przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, w której za dodatkową opłatą wysokości 300,00 zł udostępniamy wybrane komnaty zamkowe do wykonania swojej sesji ślubnej. Dzięki temu na zawsze uchwycić można urok pałacowej atmosfery i zachować jako wyjątkową pamiątkę tego wydarzenia. Możliwość wykonania zdjęć istnieje w następujących pomieszczeniach: hol, jadalnia i oranżeria, kawiarnia, Sala Pod Pawiem, Galeria, Gabinet Hrabiego oraz Biblioteka. Opłata jest jednodniowa.

Możliwość wykonywania zdjęć: od 9:00 do 18:00.

Jednocześnie informujemy, że wymienione powyżej sale nie są udostępniane wyłącznie na potrzeby sesji zdjęciowych. Komnaty służą głównie do obsługi ruchu turystycznego, a sale pełnią rolę sal konferencyjnych. W związku z powyższym Moszna Zamek zastrzega sobie możliwość odmowy udostępnienia niektórych sal w określonych terminach. O dostępność sal na potrzeby sesji dowiadywać się należy w recepcji. Moszna Zamek nie zapewnia fotografa.

W celu zdobycia informacji o możliwości wykonywania innych zdjęć w celach komercyjnych (poza ślubnymi) - prosimy o kontakt z działem marketingu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zamek w mosznej

LOKALIZACJA

Sprawdź, gdzie leży Zamek Moszna i jak bez trudu do niego trafić...

Więcej...

HISTORIA

Poznaj historię wyjątkowego Zamku i odkryj tajemnice kryjące się w jego murach...

Więcej...

WYDARZENIA

W Zamku co rusz się coś dzieje, więc bądź na bieżąco z ciekawymi wydarzeniami...

Więcej...

TEATR MUZYCZNY

Poznaj Teatr Muzyczny Castello oraz jego operetkowy repertuar...

Więcej...

 

 

marszalek logo stopka