Subskrybuj zmiany na stronie - bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami!

kalendarz facebook trip-advisor instagram

moszna www sale konferencyjne

Zamek dysponuje kilkoma salami konferencyjnymi, które wyposażone są w stylowe meble z epoki. Wystrój nadaje wydarzeniom szczególną atmosferę, a rozmiar i charakter całego kompleksu zamkowego stwarza ogromne możliwości różnorodnej ich organizacji. 

 

Rezerwacje i informacja:

Łukasz Kosiński   |   ☏ +48 793 791 449   |   ✉ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 SALE KONFERENCYJNE

(kliknij na zdjęcie aby powiększyć)

Każda sala jest wyjątkowa i charakteryzuje się innymi cechami oraz możliwościami. W zależności od układu miejsc i ilości osób biorących udział w konferencji proponujemy Państwu następujące sale:


SALA HERBOWA

Sala Herbowa to pomieszczenie, które przeznaczone jest dla grup konferencyjnych, których liczebność w układzie teatralnym wynosi maksymalnie 45 osób lub 26 osób w układzie typu podkowa.  Sala Herbowa za czasów hrabiowskich stanowiła miejsce spotkań arystokracji.

herbowa uklad1

sala herbowa2 sala herbowa


SALA HRABIOWSKA

Sala Hrabiowska to kameralne pomieszczenie, które doskonale sprawdzi się przy mniejszych grupach konferencyjnych, których liczebność w układzie teatralnym wynosi maksymalnie 35 osób lub 25 w układzie typu podkowa.

hrabiowska uklad1

salahrabiowska salahrabiowska2a


SALA MYŚLIWSKA

Sala Myśliwska niegdyś stanowiła miejsce w którym wydawane były wielkie uczty hrabiowskie. Dziś oddajemy to wyjątkowe miejsce w ręce grup konferencyjnych, których liczebność wynosi maksymalnie 80 osób w układzie teatralnym.

mysliska uklad11

 salamysliwska salamysliwska2


SALA DREWNIANA

Stylowa sala, która przeznaczona jest dla najmniejszych grup konferencyjnych. Jej kameralny, a jednocześnie elegancki charakter sprawia, że szkolenie na długo zapadnie w pamięci uczestników.    

drewniana uklad1

saladrewniana saladrewniana2 


SALA BIAŁA

Pomieszczenie usytuowane na parterze zamku. Oryginalne stylowe wyposażenie z pewnością uświetni i podniesie rangę każdego spotkania biznesowego. Sala w układzie teatralnym jest w stanie pomieścić 40 osób, zaś w układzie typu podkowa 22 osoby.  

biala uklad1

salabiala salabiala2


GABINET  HRABIEGO

Gabinet Hrabiego to potężne pomieszczenie, które niegdyś pełniło rolę Kancelarii Hrabiego. W układzie teatralnym pomieszczenie pomieści 120 osób. Gabinet Hrabiego jest również doskonałym miejscem na organizację koncertu.

pokojpana uklad1

gabinethrabiego2 gabinethrabiego1


GALERIA ZAMKOWA

Galeria Zamkowa przeznaczona jest dla największych grup konferencyjnych. Sala jest w stanie pomieścić 150 osób w układzie teatralnym.  Galeria niegdyś pełniła również rolę Sali Balowej. Sala do dziś zachowała swoją wszechstronność ponieważ jest przystosowane również do wystawiania sztuki (przedstawienie teatralne, koncerty, wystawy obrazów ect.) 

galeria uklad1 

 galeria1 galeria2


SALA POD BASZTĄ

Sala Pod Basztą mieści się w podziemiach zamku. Jest ona przeznaczona dla grupy konferencyjnej których liczebność nie przekracza 70 osób (układ teatralny).  Przez wzgląd na usytuowanie sali, każde spotkanie jest owiane pewną wyjątkową nutą tajemniczości obiektu.

podbaszta uklad1

SALA POD BASZTA SALA POD BASZTA2

 

ATRAKCJE DODATKOWE

Oferujemy szereg atrakcji dodatkowych, które uatrakcyjnią pobyt grupy na konferencji czy szkoleniu.

 pdfIKONKA

Atrakcje dodatkowe do pobrania! 

Zamek w mosznej

LOKALIZACJA

Sprawdź, gdzie leży Zamek Moszna i jak bez trudu do niego trafić...

Więcej...

HISTORIA

Poznaj historię wyjątkowego Zamku i odkryj tajemnice kryjące się w jego murach...

Więcej...

WYDARZENIA

W Zamku co rusz się coś dzieje, więc bądź na bieżąco z ciekawymi wydarzeniami...

Więcej...

TEATR MUZYCZNY

Poznaj Teatr Muzyczny Castello oraz jego operetkowy repertuar...

Więcej...

 

 

marszalek logo stopka