kalendarz facebook trip-advisor instagram

slider moszna kolognie sb

 

Szkoła Bohaterów to niesamowite i pasjonujące kolonie dla dzieci i młodzieży utrzymane konwencji średniowiecznego świata pełnego przygód i wyzwań znanego ze słowiańskich podań i baśni.

Kolonie letnie w Szkole Bohaterów na zamku w Mosznej to program dedykowany dla fanów fantastyki, magii czy historii.  Drzwi "Szkoły Bohaterów" zostały szeroko otwarte dla wszystkich śmiałków, którzy chcą przeżyć niezapomnianą przygodę.  

 Podczas pobytu dzieci uczestniczą w specjalnie przygotowanych dla nich zajęciach podzielonych na kilka bloków tematycznych. Lekcje odbywają się w różnorodnych Kolegiach, a każde z nich ma na celu naukę niecodziennych, lecz także niezwykłych umiejętności. 

Korzystając z zabytkowych pomieszczeń oraz przygotowanych przez nas rekwizytów, dzieci będą mogły przenieść się w dawno zapomniany świat, pełen przygód i magii. Ucząc się i bawiąc poczują się niczym dzielni bohaterowie znani z opowieści i książek: waleczni rycerze, mistyczni czarodzieje czy dostojne damy. Zajęcia przygotują uczestników do ostatecznej próby: poszukiwania legendarnego skarbu hrabiego Tiele-Wincklera, dawnego pana zamku.

Zajęcia prowadzone przez kadrę doświadczonych wychowawców i animatorów odbywają się we wnętrzach zabytkowego Zamku Moszna oraz na terenach przyległych.

Przygotowany przez nas program atrakcji przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży w wieku od 9 do 16 lat. Kolonie łączą w sobie walory edukacji, zajęć ruchowych i manualnych. Niecodzienny sposób prowadzenia zajęć pozytywnie wpływa na rozwój wyobraźni i kreatywności.

Zajęcia w Szkole Bohaterów rozpoczną się w terminie 21-27 sierpnia na zamku w Mosznej.  

Więcej szczegółów na: www.szkolabohaterow.pl

Zamek w mosznej

LOKALIZACJA

Sprawdź, gdzie leży Zamek Moszna i jak bez trudu do niego trafić...

Więcej...

HISTORIA

Poznaj historię wyjątkowego Zamku i odkryj tajemnice kryjące się w jego murach...

Więcej...

WYDARZENIA

W Zamku co rusz się coś dzieje, więc bądź na bieżąco z ciekawymi wydarzeniami...

Więcej...

TEATR MUZYCZNY

Poznaj Teatr Muzyczny Castello oraz jego operetkowy repertuar...

Więcej...

 

 

marszalek logo stopka