Subskrybuj zmiany na stronie - bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami!

kalendarz facebook trip-advisor instagram

Mikałjki baner 961434 1 

 

ZWIEDZANIE ZAMKU ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM!

5 - 7 GRUDNIA

GODZ. 10:00-18:00 - WEJŚCIE CO GODZINĘ 

15 zł / osoba

 

Zapraszamy również grupy zorganizowane!

(maksymalnie 50os. / grupa)

 

Gdyby Święty Mikołaj miał w jedną noc rozwieźć prezenty z Bieguna Północnego dla dzieci na całym świecie, to z pewością byłoby to dla niego kłopotliwe i męczące. Dlatego sprytne elfy – pomocnicy Świętego – wpadły na pewien pomysł. Zamiast wracać się co chwila na Północ, przygotują stajnie dla rogaczy i siedziby dla Mikołaja w każdym zakątku świata. Dzięki temu, po chwili odpoczynku i załadowaniu nowych prezentów, czerwone sanie (lub karety w miejscach, gdzie nie ma śniegu) będą mogły mknąć po niebie, a podarki czy rózgi lądować pod choinkami. Święty Mikołaj ma mnóstwo domów, ale nie do każdego będzie mógł zaprosić dzieci. Dlatego postanowił ujawnić swoje tajne kryjówki. 

 

Jedna z takich kryjówek znajduje się w Zamku Moszna gdzie w dniach 5 - 7  grudnia Mikołaj zaprasza wszystkie dzieci wraz z opiekunami! Pomocnicy świętego oprowadzą gości po swoich włościach oraz pozwolą ciekawskim zajrzeć przez ramię pracowitym elfom (a nawet trochę im pomóc).

 

Zaś po zwiedzaniu  z pomocnikami Mikołaja, gdy wszyscy będą odpoczywać przy ogniu z kominka w sali z choinką, Mikołaj zasiądzie w swoim ulubionym fotelu, by rozdać wszystkim obecnym długo wyczekiwane prezenty (Moszna Zamek nie zapewnia prezentów. Mikołaj wręczy prezenty dostarczone wcześniej przez rodziców).

 

Rezerwacja telefoniczna:

tel.: +48 77 466 96 79 
tel.: +48 77 466 96 78
tel.: +48 530 357 094

 lub maila:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Zamek w mosznej

LOKALIZACJA

Sprawdź, gdzie leży Zamek Moszna i jak bez trudu do niego trafić...

Więcej...

HISTORIA

Poznaj historię wyjątkowego Zamku i odkryj tajemnice kryjące się w jego murach...

Więcej...

WYDARZENIA

W Zamku co rusz się coś dzieje, więc bądź na bieżąco z ciekawymi wydarzeniami...

Więcej...

TEATR MUZYCZNY

Poznaj Teatr Muzyczny Castello oraz jego operetkowy repertuar...

Więcej...

 

 

marszalek logo stopka