Subskrybuj zmiany na stronie - bądź na bieżąco z naszymi aktualnościami!

kalendarz facebook trip-advisor instagram

magiaczary 2017 baner

 

Już 1-2 wrzesień 2017 roku wrota Szkoły Magii i Czarodziejstwa ponownie zostaną otwarte dla zwiedzających. Magistrzy ze Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Zamku Moszna z dumą zaprezentują wnętrze swoich czarodziejskich nauk. Zapraszają tym samym za próg swych zaczarowanych podwoi wszystkich chętnych i każdego z osobna, nawet osoby niemagiczne i sceptycznie do wszelkiej formy dobrej zabawy nastawionych. Dzięki różdżkom i odpowiednim przygotowaniom, świat dotychczas zakryty przed nieproszonymi gośćmi, tym razem stanie otworem, lecz strzeż się, aby nie przegapić godziny 17:00, gdy magia zawita do Zamku, oraz godziny 21:00, gdy czarodziejskim sposobem wszystko zniknie. Wraz z maruderami, którzy nie będą mogli wrócić do swojego świata aż do ponownego otwarcia bram Szkoły. Chcielibyśmy jeszcze nadmienić, iż szkoła będzie otwarta przez cały wieczór, a to od Was szanowni goście zależy na które zajęcia zechcecie pójść najpierw czy o której godzinie zechcecie opuścić szkołę magii. W ten wyjątkowy dzień sami będziecie sobie przewodnikiem.

Dla tych, którzy obgryzają zazwyczaj paznokcie z niecierpliwości, uchylić możemy rąbka tajemnicy, jakie niespodzianki przygotowali Czarodzieje-nauczyciele.

Prócz nocnych przechadzek blankami wielowiecznych murów, dzięki niezwykłemu, acz trochę dziwacznemu przewodnikowi zobaczyć lub poznać będziecie mogli między innymi:

- pokazy magii i iluzji
- lekcje eliksirów

- mecze quidditcha

- magiczna garderoba

- tiara przydziału

Przybywaj więc samotnie lub ze świtą do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Zamku Moszna, gdzie będziesz miał możliwość spotkać magiczne postaci, które znasz tylko z opowiadań

Cena: 50 zł/osoba

Rezerwacja biletów:

+48 77 466 96 79 ,

+48 77 466 96 78,

+48 530 357 094

lub

ONLINE

Przy rezerwacji noclegów bilet na Szkołę Magii i Czarodziejstawa w cenie 40 zł/osoba!!!

Noclegi tylko dla uczestników wydarzenia.

Zamek w mosznej

LOKALIZACJA

Sprawdź, gdzie leży Zamek Moszna i jak bez trudu do niego trafić...

Więcej...

HISTORIA

Poznaj historię wyjątkowego Zamku i odkryj tajemnice kryjące się w jego murach...

Więcej...

WYDARZENIA

W Zamku co rusz się coś dzieje, więc bądź na bieżąco z ciekawymi wydarzeniami...

Więcej...

TEATR MUZYCZNY

Poznaj Teatr Muzyczny Castello oraz jego operetkowy repertuar...

Więcej...

 

 

marszalek logo stopka